Clean Teknoloji UV Cİhazı CT Pro Max

Yeni Nesil Hijyen Reaktörlü  CT Pro Max Çalışma Prensibi

Yeni Nesil Nano Hijyen Reaktörü Teknolojinin vardığı son noktadır. Hijyen Nano Reaktör Teknolojisine sahip Nanogenair Clean Teknoloji CT PRO hava temizleme cihazları, insan yoğunluğunun çok olduğu, AVM, Hotel, Tatil Köyleri, Sinemalar, Okullar, Kütüphaneler, Restoranlar, Marketler, Banka Şubeleri, İş Merkezleri için temiz hava teknolojileri konusunda hizmet vererek ekonomimize katkı sağlamayı hedeflemiştir.

Temiz ve Hijyen Hava

Klima santralleri kullanılarak havalandırma kanalları ile beslenen alanlar

Merkezi HVAC Havalandırma Kanallarına kolayca aküple ettiğimiz Clean Teknoloji CT PRO MAX cihazlarımız ile ortamdaki havayı temizleyerek temiz hava teknolojileri  konusunda hizmet sağlıyoruz. 

GÜVENİLİR & KOLAY MONTAJ

Uygulaması kolay ve güvenilirdir. Klima santrali ile beslenen alanlarda hava kanalının klima santraline bağlandığı alanda kanal üzerine kesitler açılarak saplama metodu ile uygulanır. Böylece Klima santralinin emerek ortama verdiği hava UV CİHAZIMIZ (CT PRO MAX) ile temizlenerek hava kalitesi iyileştirilir. 

UV CİHAZI (CT PRO MAX) AVANTAJLARI

  • Düşük miktarda enerji harcanır.
  • % 100 Güvenlidir.
  • Saatler içinde havayı temizlemeye başlar
  • Kolay ve güvenli kurulum.
  • Sürekli olarak Hijyen Nano Reaktörü Çalışmaya Devam eder. (7/24 saat/ 365 Gün)
  • Sistem 24 saat devamlı çalıştığı için ortamdaki  hava temizliği günlerce sürer.
  • Çok yönlü konfigürasyonlar için model mevcuttur.

UV CİHAZI ( CT PRO MAX) Kullanım Alanları

YAŞAM ALANLARI

Konutlar, Ofisler, Alışveriş Merkezleri, Huzur Evleri, Tiyatro, Sinema ve Konser Salonları Askeri Tesisler Hotel ve Moteller, Mağazalar Banka ve Finans Merkezleri Marketler.

ENDÜSTRİYEL ALANLAR

Gıda Endüstrisi, Gıda İşleme, Gıda Üretim, Paketleme ve Depolama Alanları, İlaç Üretimi, Kozmetik Üretim, Paketleme ve Depolama Alanları, Hijyenik Üretim,  Dolum ve Paketleme Yapılması Gereken Tüm Sektörler, Süt Ürünleri İşleme , Elektronik üretim, Kozmetik Üretimi.

SAĞLIK KURULUŞLARI

Hastaneler, Veteriner Klinikleri, Laboratuvarlar, Diş Hekimi Klinikleri, Tıbbi Atık Depolama Odaları, Çöp Öğütme İşleme Yerleri, Kriminolog Laboratuvarlar ve Otopsi Yerleri.

ÇALIŞMA ALANLARI

Çiçek Meyve Ve Sebze Seraları, Soğuk Hava Depoları, Çağrı Merkezleri, Yat Ve Gemiler Çamaşırhaneler Kuru Temizlemeler.