Hakkımızda

1990 yılında sağlık sektöründe Hastane Müteahhitliği ile başlayan serüvenimiz ilerleyen süreçlerde sağlık alanında konusunda uzmanlaşmış şirketlerin doğmasına ve bu şirketlerin Taşdemir Şirketler Grubu bünyesinde toplanarak faaliyetlerini gelişen teknolojiyi titizlikle takip ederek sürdürmesiyle devam etmiştir.

Anahtar Teslim Hastane ile başlayan mücadelesi birçok sağlık tesisinin ülkemize kazandırılması ile 2000 yılların sonuna kadar devam etmiştir. Bu süreç içerisinde Ülkemizin ilk Organ Nakli Hastanesi de dahil olmak üzere Hijyen Hastaneler Kurulum işletim ve performans sistemleri konusunda birçok ilke imza atarak sektördeki farklılığını kısa zamanda göstermiştir.

Son 15 yıllık süreç içerinde sağlık sektöründe özellikle Hijyen alanların oluşturulması ve Temiz hava teknolojileri konusunda gerek gelişmiş ülkelerde gerekse ülkemizde hızlı bir değişim başlamıştır. Bu değişim beraberinde kendisini toplum sağlığı ve gelecek nesillere adayan Firmamız, temiz Hava teknolojileri konusunda AR-GE çalışmalarına hız vermesine neden olmuştur.

Yıllar içerisinde özellikle Gıda ve Sağlık Sektöründeki projelerin mimari ve mekanik yapılarına yönelik elde etmiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübelerden yola çıkarak, Hijyen alanlarının tasarlanması konusunda AR-GE çalışmalarında Nano Teknolojiden faydalanmaya başlamıştır.

Firmamız Clean Teknoloji 35 Yıllık tecrübesi ile Gıda, Sağlık, Sanayi sektörü ve tüm kapalı alanların Temiz hava kalitesi konusunda uzmanlaşmış Mühendis kadrosu ile bilimsel ve özverili çalışmaları sonucunda geliştirmiş olduğu % 100 YERLİ Yeni Nesil Nano Hijyen Reaktörlü Hava Temizleme Cihazları ile temiz hava teknolojileri konusunda ekonomimize katkı sağlamayı hedeflemiştir.

Saygılarımla